Advokátska kancelária - JUDr. Diana Hrončeková poskytuje právne služby na základe zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácii v znení neskorších právnych predpisov.

Zakladateľom advokátskej kancelárie je advokátka  JUDr. Diana Hrončeková.

 

BIOGRAFIA

Štúdium na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave ukončila v roku 1998.  Hneď po ukončení vysokoškolského štúdia  začala  pracovať  ako koncipientka  v Advokátskej kancelárii Bušová, Ursínyová, Bušo so sídlom v Bratislave, kde pôsobila až do roku 2000.

V rokoch 2001 až 2004 pracovala na ústredí  v UNIQA poisťovňa, a.s. so sídlom v Bratislave na riadiacej pozícii . 

Po materskej dovolenke začala  v r. 2006 pôsobiť ako samostatný advokát v advokátskej kancelárii GEREG a partneri - združenie advokátov so sídlom v Banskej Bystrici. Svoje pôsobenie tu  ukončila v roku 2011 a založila vlastnú Advokátsku kanceláriu - JUDr. Diana Hrončeková.

 

NAŠE  CIELE

Hlavnou prioritou je maximálne uspokojenie  potrieb  klienta, či už v rámci sporovej alebo nesporovej agendy.  Dbáme na profesionalitu a vysokú úroveň poskytovaných právnych služieb.  Promptná a efektívna komunikácia s klientom, krátke lehoty dodania požadovaných služieb, prijateľná cena a snaha o minimalizáciu nákladov klienta je našou hlavnou prioritou.  Ku každému jednotlivému prípadu sa pristupuje s  maximálnou a individuálnou pozornosťou bez ohľadu na rozsah a zložitosť veci.   Jediným a hlavným cieľom je spokojný klient, ktorému  sú podriadené všetky  priority.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt

Advokátska kancelária JUDr. Diana Hrončeková
Komenského 10B
Banská Bystrica
974 01

0915 811874

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode